Digitus Wall mount | DA-90396 | Adjustable Height, Rotate, Tilt | 17-32 " | Maximum weight (capacity) 8 kg | Black
- TootjadDigitus
- Mudel: DA-90396
- Saadavus: 3
-
34€
Digitus Wall mount | DA-90396 | Adjustable Height, Rotate, Tilt | 17-32 " | Maximum weight (capacity) 8 kg | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Adjustable Height, Rotate, Tilt |
| Gross depth (mm) | 430.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross weight | 1.828 kg |
| Gross width (mm) | 350.00 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 32 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Net weight | 1.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100x100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75x75 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 46 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 182.00 g |
| Plastic (No PET) | 45.50 g |
| Producer | Digitus |
| Screen size compatibility | 17-32 " |
| Tare weight (kg) | 0.228 kg |
| Toote nimetus | DA-90396 |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75x75, 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













